NAŠI UČITELÉ

Děti jsou to nejcennější, co máme.
Svěřte je odborníkům.


 

Dovolte nám představit náš tým učitelů a jejich příběhy. Všichni milují tanec a milují jeho výuku. Protože víme, že zdraví je na prvním místě, jsme v úzké spolupráci s fyzioterapeutem, se kterým výuku a cviky konzultujeme, tak aby vhodným způsobem děti rozvíjely. Vaše děti budou při našich kurzech automaticky pojištěni.

 

Zdravý pohyb pro každé dítě


V našem kroužku přistupujeme k dětem, aby si tanec užívaly, a zároveň se naučili zdravým návykům držení těla a práce s ním. Dril však není na prvním místě.

Během našeho kurzu projdeme 6-7 jednoduchých tanců, aby naši malí tanečníci odcházeli s pocitem, že se vždy naučili něco nového. Soustředíme se na české, latinsko-americké tance a základy standardních.

Využíváme certifikované cviky SM systém MUDr. Richarda Smíška v rámci rozcvičky a protažení. Ze začátku pracujeme s vlastním tělem, později s gumami. Cvičení je pro děti zábavou a nejenže je rychle zahřeje, především jim cíleně posílí a protáhne klíčové svalové partie. V kombinaci s tancem si během pololetí osvojí základní zdravé pohybové vzorce.

+420 604 846 324