PŘÍBĚH NAŠÍ ŠKOLY

Naši radost z tance předáváme ostatním již více než 10 let.


Trochu z historie

Taneční škola plynule navazuje na úspěšnou kariéru jejich zakladatelů Vítězslava Rázka a Kristýny Mückové – vítězů taneční ligy, mistrů ČR ShowDance, finalistů mistrovství Evropy profesionálů ShowDance.

První taneční soustředění pro děti a dospělé z r. 2008.

Od té doby jsme zorganizovali již desítky.

Získali jsme také mnohé tituly a ocenění: vítězové taneční ligy, mistři ČR ShowDance.

Podařilo se nám i vychovat další talenty, kteří jdou v našich stopách.

 • - Petrana Slámová

  Svoji osmiletou dceru jsem přivedla k Vítkovi a Kristýně s dotazem, zda se u ní dá hovořit o alespoň základním vztahu ke sportu. Do té doby vystřídala tenis, golf, košíkovou, plavání a jízdu na koni…..nicméně připadalo mi, že je zaměřena spíše na cokoliv jiného než na sport. Po této zkušební lekci se zapojila do skupinky dětí a od té doby se jenom zlepšovala. Tanec se stal nejen zábavou, ale dá se říci středobodem jejího světa. Dnes tančí kdekoliv ji napadne – doma před televizí, v kuchyni, ve frontě v samoobsluze či na zastávce MHD.

  Naučila se nejen ladně pohybovat, rovně stát a následovat v párovém tanci, ale získala opravdového koníčka na celý život. Moc za toto odhalení jejích schopností a otevření krásy světa tance Vítkovi i Kristýně děkujeme!

  - Petrana Slámová
 • - Jelena Nosková

  Naše děti jsou nadšené výukou, atmosférou, organizací, nově vzniklými přátelskými vztahy. Před několika dny se obě dcery vrátily z tanečního  soustředění, které bylo  výborně organizováno včetně stravování, bezpečnosti a volnočasových aktivit.

  Trenérská dvojice Kristýna a Vítek jsou nejen výborní  a  zkušení  trenéři,  ale též  charismatické osobnosti, které vlastním příkladem inspirují děti a mládež k překrásnému a intelektuálnímu sportu: tancování.
  Velký dík od naší rodiny.

  - Jelena Nosková
 • - Lucie Svobodová
  Hraje hudba a Vaše dítě hned začne poskakovat a tancovat? Ano, o tanci si myslíte, že se zatím nedá ještě mluvit, vždyť třeba ještě nechodí ani do školy. Přesně tak to bylo před několika lety i u mého syna. Začalo to „pérováním“ v kolínkách, nejprve jsem tomu nevěnovala pozornost, ale vše bylo přesně v rytmu, i když chodil teprve do školky. Proto jsem ho přihlásila tehdy na kroužek „pohybové výchovy“, kde ale postupně získával i taneční základy. Trvalo to sice pár let, ale ze syna je nyní vrcholový tanečník, který již několik let trénuje právě s Vítkem Rázkem a Kristýnou Mückovou , kondiční průpravu s Nikoletou Rázkovou. Všichni trenéři jsou jak po odborné, tak po lidské stránce naprostí profesionálové. Oceňuji jejich vřelý přístup k dětem i dospělým. Určitě neváhejte, i Vaše dítě může být jednou „hvězda“ a budete na něho určitě pyšní.
  - Lucie Svobodová
 • - Gabriela Helmichová

  S nástupem do školy se můj mladší syn začal rozhodovat, jakému sportu se bude věnovat. Bavilo ho běhat, zkusil pár tréninků florbalu, až nás náhoda zavedla mezi tanečníky. Že má rád hudbu a smysl pro rytmus, jsem věděla, ale že ho hned první lekce tak nadchne, jsem nečekala. Když jme odcházeli, bylo rozhodnuto.

  Ze syna je již teenager a tanec se stal nedílnou součástí jeho života. Vítek s Kristýnou jej provázeli od prvních tanečních krůčků, společně již mnohé dokázali a další velké cíle mají před sebou. Pod jejich vedením tančí i po těch letech s nadšením a dobrovolně tanci věnuje téměř všechen svůj volný čas.

  Ačkoliv má tanec nálepku “sportu pro holky”, na soutěžním parketu vládne obdobná rivalita jako v kterémkoliv jiném sportu. Ve škole si už mnohokrát ověřil, že jeho fyzická kondice je často lepší než většiny spolužáků. A krásné držení těla je takový bonus navíc.

  - Gabriela Helmichová
 • - Anna Carbová
  Příměstský tábor organizovaný touto školou neměl chybu. Dcera byla nadšená, obědy výborné, během dne hráli hry, naučili se několik tanců, během dne jsme dostávali moc hezké fotky a nakonec vystoupení byla paráda. 😉
  - Anna Carbová
 • - Petra Gregorová
  Lektorky jsou super, naše děti si je moc oblíbily. A já musím pochválit i organizaci a program tábora, všechny informace v dostatečném předstihu, průběžné focení a natáčení videí. Za nás top tábor. Děkujeme 🙂
  - Petra Gregorová
 • - Barbora Hirnerová
  Chceme sa poďakovať všetkým za výbornú organizáciu tanečného tábora, pestrý program pre deti, ktoré celá akcia bavila, každé ráno sa tam tešily, boly skvelá partia. Tiež veľká spokojnosť s jedlom a doprovodným programom. Záverečné vystúpenie profesionálné, milé a dojemné. Ďakujeme.
  - Barbora Hirnerová
 • - Tereza Nováková

  Příměstský tábor se dceři moc líbil ☺️ a závěrečné vystoupení nás dojalo!!! Celkově jsme spokojený 🙂👍

  - Tereza Nováková
 • - Zuzana Smíšková

  Tábor se nám moc líbil. Sofinka se naučila tancovat salsu. Organizace byla výborná. V místě tábora je výborná kavárna.

  - Zuzana Smíšková
 • - Lenka Kobik

  Smart and funny lecturers The daughter was the second time.

  - Lenka Kobik